Search
Close this search box.
سخن مدیرعامل

امروزه اهمیت تامین نیروی برق پایدار، مطمئن و سالم برای تجهیزات بر همگان مشخص گردیده است. شرکت توسعه سیستمهای رادیان پرتو با 26 سال سابقه در حوزه تامین برق سالم و ارائه دهنده دستگاههای برق اضطراری بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت PILLER آلمان، تنها سازنده همزمان UPSهای استاتیک و دینامیک در دنیا موفق گردیده است بیش از 1000دستگاه از محصولات خود را به مشتریان محترم در حوزه های بیمارستانی، دیتاسنتر، هوایی، پالایشگاهی، کارخانجات صنعتی و … در سراسر کشور پهناور ایران عرضه نماید و مخاطرات ناشی از نوسانات برق شهر را برطرف نموده و رضایت توام با پایداری و امنیت خاطر را به ارمغان آورد.
ماموریت شرکت رادیان پرتو ” تامین نوآورانه راه حل های تامین برق بسیار قوی و قابل اعتماد برای مشتریانی که خواهان ریسک کمتر برای دارایی هایشان هستند” می باشد. از اینرو در سال 98 نیز با یاری خداوند متعال و همت بلند پرسنل، مشتریان مطمئن هستند که از پشتیبانی یک تیم متخصص فروش و خدماتی و حمایتی متشکل از کارشناسان و تکنسین ها که در هر زمان حافظ منافع آنها بوده و با بهره-گیری از بالاترین استانداردها و خدمات، از نصب تا نگهداری و سرویس سریع و حتی کنترل از راه دور، برخوردار خواهند بود.
خدای سبحان را شاکریم که امروز از نام شرکت رادیان پرتو بعنوان نماد “اعتماد” یاد می شود و “خلاقیت” در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می دانیم.