Search
Close this search box.

Frequency Converters

بیش از 30 سال است که پیلر منبع تغذیه زمینی ای را برای برنامه های نظامی و عمرانی عرضه می کند. پیلر ضمانت می کند تا سطح بالایی از راهکارهای متنوع در پاسخگویی به تقاضای مشتریان از طریق تحقیق و توسعه مستمر محصولات، هرچند که امری پیچیده است فراهم شود.

مبدل های فرکانس

در زمینه مبدل های فرکانس 400 گیگاهرتز، منبع تغذیه زمینی Piller مانند APOJET AJS، APOJET AJR و APOJET AJT را می توان در بهره برداری از فرودگاه های بزرگ در سراسر جهان یافت. پیلر راه حل های سفارشی و خاصی را برای هر پروژه فراهم می کند که شامل طراحی چینش کابل 400Hz ، محاسبه افت ولتاژ 400Hz، برنامه ریزی برای کابل کشی، نصب و تطابق با اتصالات بین اجزای سیستم می باشد. متخصصان پیلر اطمینان حاصل می کنند که پرسنل بهره بردار محصولات پیلر به طور کامل آموزش دیده اند.

علاوه بر این، پیلر منابع تغذیه زمینی 50 / 60Hz را برای حمل و نقل دریایی و برنامه های نظامی عرضه کرده است. سطح بالایی از انعطاف پذیری برای پاسخ به نیاز مشتریان از طریق تحقیق و توسعه مستمر، تضمین شده است. موتور ژنراتور پیلر به صورت کنترل کاملا دیجیتالی تنظیم می شود و برای ایجاد حداکثر عملکرد، می توان از مبدل فرکانس روتاری UNIBLOCK UBSF استفاده کرد.

ویژگی های مبدل های فرکانس PILLER

• مبدل فرکانی 50-60 هرتز
• قابلیت افزایش بار بالا
• بیشترین قابلیت اطمینان
• بدون اختلال در شبکه
• مبدل فرکانس 400 هرتز

مبدل های فرکانس PILLER

مبدل فرکانس 50 / 60Hz

پیلر دارای سیستم های قدرت زمینی 50 / 60Hz برای برنامه های نظامی و عمرانی است. پیلر ضمانت می کند تا سطح بالایی از راهکارهای متنوع در پاسخگویی به تقاضای مشتریان از طریق تحقیق و توسعه مستمر محصولات، -هرچند که امری پیچیده است...

مبدل فرکانس 400 هرتز

GPU ROTARY APOJET AJR از KVA20 تا KVA380
APOJET AJS استاتیک GPU 5KVA تا KVA200

سیستم های نیروی دریایی

پیلر از سال 1965 به عنوان پیشرو در زمینه فن آوری نیروی دریایی بوده است. در ابتدا تنها ایستگاه های ارتباطی ساحلی برای تامین توان به تجهیزات دریایی ارائه می شد...